Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shabbarulez

    őstag

    válasz LordX #50 üzenetére

    Szerintem legalább 1x tisztességesen olvasd el azt amit idáig leírtam. Állandóan jössz ezzel hogy ne küldjön a szolgálató felesleges streamet az ügyfélhez amit nem használ, meg hasonlók. Szerinted írt ilyenről bárki a korábbi hozzászólások során? Mert ha visszolvasnál akkor kiderülne végre számodra is hogy senki írt. Azt viszont képtelen vagy felfogni hogy egy háztartásban nem csak egyetlen tv készülék lehet, az átlag fogyasztói magatartás ennél sokkal bonyolultabb eset. Pedig már kétszer is elég szemléletesen és részletesen leírtam hogy működik ez a gyakorlatban, de te ennek ellenére ugyanazt a marhaságot ismételgeted, amit eddig rajta kívül itt még senki más nem állított. Az a gyanum te write only üzemmódban üzemelsz, azt sosem olvasod el amit mások korábban leírtak, pedig nem ártana.

    Pl. a #45-ös hsz.-ben leírt elég szemléletes példánál áruld már el te mit tekintesz ''felesleges'' streamnek amit nem kellene átküldeni?

    Egyébként a ''Ha több kell, bekötünk több drótot.'' és a ''gyorsabb kapcsolatot állítanak be.'' az messze nem ugyanazt jelenti. Ez lehet hogy te így értelmezted, ennek ellenére teljesen mást jelentenek.

Új hozzászólás Aktív témák