Új hozzászólás Aktív témák

  • Chrys_

    addikt

    Hi!

    Én ilyet vettem. A videólejátszót nem használom, mert minek. Amúgy van rajta néhány demo, azok alapján nem olyan rossz, csak hát kicsi a képernyő hozzá. A csajos képeket is inkább a telefonomon nézem ;)
    De a zene iszonyat jól szól. Legalábbis az én fülemnek megfelel :) . Nem vagyok audiofil, aki mindenben a hibát látja. Van benne egy csomó beállítás, amivel mindenki szvsz. beállíthatja magának a megfelelő hangképet. Pl. az a szoftveres javítás (a tömörítés miatti veszteség ellen) nem tűnik rossznak. Persze ez szubjektív.
    Tetszik, hogy kicsi az egész és könnyű. A G3 lett volna a másik választásom (nagyon sokan dícsérik), márcsak az elem kontra akku miatt is. A G3-mal is jól jártam volna, de valamiért ez nekem jobban tetszik. Részben a kijelző miatt is. A számlistában egyszerre 7 sort tud megjeleníteni. És színes :C
    A ''doboz'' is O.K. A joy is pontos. Nekem ennyi elég is volt a vásárláshoz. Az igaz, hogy húzós az ára, de nem 2-3 hónapra vettem, hanem bírja ki min. azt a 2 évet, ameddig a garancia is szól.

Új hozzászólás Aktív témák