Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t_ferenc

    őstag

    bár már mindent leírtatok előttem, amit én magam is leírtam volna, azért én is hozzászólnék egy-két gondolat erejéig.

    szüleimnél otthon invitel van. amikor felhívtak, hogy nem-e szeretnénk adls netet, akkor azt mondták, hogy csak kb 2 hónap múlva tudják majd bekötni és persze a havi díja 10e Ft. ez volt a nyáron. nem tudom azóta mi változott, de majd megérdeklődöm a napokban. emellett van egy kábelszolgáltató is arrafelé (pr-telecom), akik a tv-networktől vették meg a szolgáltatási jogokat. ők 5500,-ért adnak netet egy éves hűségnyilatkozattal 384/64 le-, és feltöltési sávszélesség mellett. ami akár elég is lehet, ha nem akarsz éjjel-nappal letölteni a netről. ehhez képest az adsl szolgáltatások még mindig sokkal drágábbak, igaz gyorsabbak is.

    a másik dolog pont a hűségnyilatkozat. mi a kedvesemmel szegeden lakunk egyelőre albérlőként. pont emiatt nem nagyon szeretnénk semmilyen hűségnyilatkozatot aláírni. ezért mentünk a tv-networkhöz, ahol havi 4000,-ért 512/128 sebességű netet kapunk.

    a nyugat európai szélessávű szolgáltatásokhoz meg nem is tudom jó ötlet-e viszonyítani. hiszen az ottani fizetésekhez képest havi 10e frontnak megfelelő eurót kifizetni nem nagy érvágás és még jobb szolgáltatást is kapnak, kimaradások nélkül, tényleg korlátlanul.

    if you fall seven times, stand up eight

Új hozzászólás Aktív témák