Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thyb

    senior tag

    válasz Obi-1 #25 üzenetére

    Attól függ szerintem, hogy milyen informatikusról beszélünk. Jelenleg én si ebbe a kategóriába tartozom, s most kb pont ennyi a fzum, + kocsi + telefon és egyéb.
    Szal, az aki jó területre gályázik az kaphat ennyit, az előző hely ahol voltam ott még több volt, de sajna elég labilis cég volt és ezért is kellett eljönnöm.

    Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

  • Andie

    őstag

    válasz Obi-1 #25 üzenetére

    Itt a zigasság. Nem odaát.
    Itt, ahol most dolgozok, volt 2 kollegám ugyanaezen a területen. Ugyanazt csinálták, ugyanannyi idöben, ugyanúgy, söt, én voltam a csopvezetöjük.
    Én alkalmazottként, ők vállalkozóként, az egyik EVÁS. Beszéljünk most csak róla és rólam.
    Én valamivel többet kapok, mint az itt emlegetett átlag, mondjuk benzinpénzzel és nettámogatással már 3-assal kezdödik.
    A srác evásként havi 700-750+áfát számlázott ki. Ugyanúgy 170 órát dolgozott, és ugynaazt csinálta mint én.
    Ebböl neki minden adózás, tb, stb után megmaradt saját állitása szerint 600. Tisztán. Nemcsoda, hogy 2x volt nyaralni és 3x sielni.

    Azzal nyugtatom magamat, hogy nekem van 1 havi szabim, plusz 13.havim, meg betegszabim, meg ilyenek... de ez sovány vigasz... No persze pofám befogom, igyis átlag fölött keresek. egen.

    u.i.: Ja igen, és 9 éve vagyok a szakmában, diplomám most február óta van (végre), nemmintha kellene, mert a sulin sok új dolgot már nem tanultam, de papir az papir...

    [Szerkesztve]

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák