Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PPeter

    addikt

    A tudományosan is közismert, úgynevezett ''hasraütés'' nevű módszerrel jött ki a 28ezres adat. ;] Mekkora balfékek ezek az ASVA-nál. Itt lenne a lehetőség, hogy egy gesztusértékű baráti jobbot nyújtsanak, elismerve, hogy bizony a belsős kiszivárogtatás sokkal nagyobb károkat tud okozni minden más kalózkodási formánál. Talán be kellene látni, hogy a mozikba, a mozijegyet kifizető vevők (tudjátok, akik megveszi a jegyet, amiből a bevétel származik) szeme elé kifüggesztett fenyegető plakát (''Klikkelni tudsz, de elbújni nem'' - okádják az arcomba A0 méretben, miután kipengettem az 1000 pengőt a mozijegyért, hát a jó anyátokat!), valamint az eredeti DVD lemezeken a film lejátszása előtt kötelezően végignézendő (mint egy elkerülhetetlen komcsi ropaganda oktatófilm) ''Ne lopj, ne tölts le!'' filmecske csak a maradék vevőiket fogja elriasztani, arró nem is beszélve, hogy mivel a letöltés (a feltöltés és a megosztás nem, de a sima letöltés) Magyarországon legális, akkor mégis hogy merészelnek egy a letöltéseket az egyéb bűncselekményekkel (betöréses lopással, rablással, tolvajlással) egyenértékűnek bemutató filmmel gyakorlatilag ismeretlenul tolvajnak, bnözőnek nevezni egy ismeretlen embert, aki jó eséllyel éppen egy gyári, vásárolt vagy kölcsönzött lemezről nézi ezt a kis édes propagandát? Ugyanis a másolatokon ki hagyja rajta ezt a baromságot? Gratulálok ASVA, most kibe fogtok belerúgni? Javaslom a nagy asztal körüli körbenállást és egymás intenzív seggberugdosását a legközelebbi vezetői ülésen...

    [Szerkesztve]

    PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

  • PPeter

    addikt

    válasz luciferc #15 üzenetére

    Ugyan, majd még jönnének olyan statisztikák, hogy bezzeg ha nem töltötték volna 3 millióan, akkor akár 8 millióan is megnézhették volna moziban a filmet. :DDD

    [Szerkesztve]

    PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Új hozzászólás Aktív témák