Új hozzászólás Aktív témák

  • REDeath

    őstag

    Jók ezek a hangfalak! Én hallottam már BOSE cuccokat, és azok akik kételkednek higgyék el tényleg nagyon jól szólnak!!
    Csak az a baj hogy sokan keverik melyik hangfalat mire veszik...
    DVD-nézésre ugyanolyan árban érdemesebb több.1-et venni, meg játékra is mert a térhatás az szerintem jobb, főleg ha finomhangolva van. mint nálam is, mivel a szobámban olyan helyen van hogy egyesével kellett hangoljam a hangszórókat hogy a ''tökéletes'' térhatás meglegyen...
    Viszont zenére 2.1 jobb választás. És az se mindegy milyen kategória. egy BOSE cuccot ne hasonlítsanak már egy jóval kevesebbe kerülő ''szokásos'' rendszerhez.
    (arról nem beszélve hogy a BOSE elsősorban nem pc hangfalakat gyárt)
    Ez olyan mintha egy átlagos SAL hangszórót hasonlítanánk a Focal hangszóróihoz. (autóhifi)

    (ja és szerintem a Creative-ot nem kéne egy kalap alá venni a többi hasonló termékkel, pl. Geniussal mivel magasabb szintet képvisel. Én is azért vettem Creative-ot, mert összehasonlítottam a töbivel és egyértelmű volt hangzás alapján a választás. meg azé me nincs bose-ra pénzem :DDD )

    Ja és aki kifejezetten zenét akar hallgatni az nem pcről hallgatja hanem külön erősítő+hangfalak, szóval rendes Hi-Fi ről. (persze összekötheti géppel)

    és azt se felejtsük hogy sok esetben az se mindegy milyen minőségű a jel amit meg kell szólaltatnia. egy szar minőségű mp3 az a BOSE-okon se szól jól... Viszont egy rendes stúdiófelvétellel már a botfülűek számára is észlelhető lesz a külömbség!!!!!!!

    Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

Új hozzászólás Aktív témák