Keresés

Aktív témák

  • Fex

    tag

    válasz MLaca #1 üzenetére

    Én örülök neki, hogy megszűnt az általánydíjas internet, mert habár régen én is azt használtam meg isdn-t, de azóta ADSL-re váltottam, és anyagilag ugyanott tartok, mint a dial up-os internettel, de szélessávon (512) és általánydíjért. Ha másért nem, hát ezért megérte szerintem.

    Viszont ha nem szűnik meg, akkor biztos nem váltok adsl-re, mert nagyon drága volt.

    Fex

    [Szerkesztve]

    "...Az emberi tényezőt minden rendszer működtetésébe bele kellene tervezni, mint egy olyan random hibagenerátort, ami mindenképpen működésbe lép, csak nem tudjuk, mikor, hogyan, miért és milyen kaotikus belső logika alapján...."

  • Fex

    tag

    válasz Dilikutya #26 üzenetére

    Úgy látszik nem figyelted a háttérben folyó folyamatokat, információkat, híreket.

    Egyébként én csak szerény véleményemet nyilvánítottam ki, mint látszik más nem így gondolja, én ezt tiszteletben is tartom, nem akarom meggyőzni őket semmiről, mert a ''változatosság gyönyörködtet'' :)

    Fex

    "...Az emberi tényezőt minden rendszer működtetésébe bele kellene tervezni, mint egy olyan random hibagenerátort, ami mindenképpen működésbe lép, csak nem tudjuk, mikor, hogyan, miért és milyen kaotikus belső logika alapján...."

Aktív témák