Keresés

Aktív témák

  • faster

    nagyúr

    válasz Fex #24 üzenetére

    Csak nem mindenki engedheti meg magának a drága ADSL-t, vagy műszaki okok miatt nem köttetheti be, és nincs olcsó (de lassabb) átalánydíjas netelérés, ez itt a probléma.

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Fex #24 üzenetére

    az hogy megszűnt az átalánydijas internet, neked miért jó??? ugyanugy ADSL-re válthattál volna ha megmarad. viszont rengeteg internetező művolt kénytelen lemondani, vagy valamilyen nevetségesen kis csomagra váltani az előfizetését emiatt. ráadásul sztem semmi sem indokolta azt a lépést.
    sajnos az hogy csökkennek tarifák és jön még egy vonalas szolgáltató, nem hinném hogy különösen megrengetné a matávot. mintahogy az se, hogy a fiatalok nagy része a vonalas kagylót fel sem emeli már. lehet itt akárhány vonalas szolgáltató... a hálózat ugyanis a matávé, ők épitették ki, ezt használja a többi szolgáltató is. azok pedig nem nagyon tudnak a matávnak aláigérni ilyen körülmények között.
    kicsit eltértem a témától :D a lényeg hogy nem volt jó hogy megszüntették az átalánydijas internetet. azóta nekem is ADSL van, de akkor hogy szidtam a az ősanyáikat is :D:D

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Aktív témák