Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • éééén

    csendes tag

    válasz Pompi #9 üzenetére

    Ott vagy óriási tévedésbe, miszerint azt gondolod, hogy az internetes portált az ÁAK működteti!!!! Nem így van. Mi közük van a fejlesztőknek ahhoz, hogy mennyibe kerül a matrica legyártása. Terjesztés költsége??? Te nagy tévedésben vagy. Majd gondolod, hogy egy állami cég teret enged a viszonteladóinak a pénzkeresésre? Logisztika??? Ugyan már. Akarsz matricát árusítani minimális haszonnal? Old meg a logisztikáját. Az összes benzinkút franchise rendszerben működik és a logisztikai rész az üzemeltetők dolga és nem az ÁAK-é. A postázással kapcsolatban pedig csak annyit, hogy fogalmam sincs az sms matrica vásárlás kapcsán felmerülő költségekről, mivel egyszer vettem ilyen módon matricát azok után, hogy 2 db sms díj+ 100 Ft felár mellett csak az m-comm egyenleggel /tehát előfizetéses/ rendelkező telefon esetében van rá lehetőség. Interneten viszont csak egy bankártya szükséges/az sem árt ha van rajta pénz/, kitöltöm az adatokat és már közlekedhetek is az autópályán. És, hogy ebben az esetben milyen postaköltségről beszélek? Kértem a vásárlásról számlát, és 3 nap múlva az álltalam megadott számlázási címre kiküldték a számlát, boritékban, 2 színnel kinyomtatva és lepecsételve. Na most a magyar királyi posta potom 52!!!!! Ft ért kézbesítette ki ezt a levelet, ad hozzá a boriték árát, a levélpapír árát, a festékpatron árát. Na most kérdezd meg, hogy milyen postaköltségről beszélek.És ezeket a költségeket nem én fizettem.
    Egyszerűen fordítsuk meg a dolgokat. Ahelyett, hogy örülnétek ennek a lehetőségnek, megy a vérszívás. Úgy vettem matricát, hogy a seggemet nem kellett felemelnem, nem kellett végigállnom egy sort valamelyik benzinkútnál, nem kellett perceket várnom, hogy az eladó kisasszony a méteres hosszú karvaly műkörmeivel begépelje a számlázási adatokat amit persze elsőre elront és kezdheti előről az egészet, és ha még tankolok is vagy vásárolok valamit és már tele van a tököm az egésszel és nem figyelek oda még pár száz forintal át is ver.

    Ne hasson meg a fejlesztés költsége, nekem sem okoz álmatlan éjszakákat.
    Viszont ez jellemző a magyar emberre: Ingyen akar mindent, de legyen kiszolgálva.
    Lehet pro és kontra vitatkozni erről a dologról. Ha te így fel vagy háborodva ne használd. Vegyél matricát a benzinkúton, ragaszgasd a szélvédődet és jó utat a továbbiakban.

Új hozzászólás Aktív témák