Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Loha #39 üzenetére

    Szinteveszto vagyok. Van az a kukucskalos muszer, azzal egybol megbukok. Itt az SZTK-ban osszecsodult ram az egesz szemeszeti osztaly, hogy ijen marpedig nincs. Onnan indult a dolog, hogy sokaig en is ugy tudtam nem vagyok az, aztan egy alkalmassagin megbuktam.....egybol vissza az SZTK-ba, hogy hatdekezicsokolomezhogyisvanez? Na megneztek mindennel, konyv hibatlan, jon a muszer es bukfenc. A dokino arcat latni kellett volna: :Y

    Masik doki is egybol oda jott, tanakodtak, hogy hat ijenkor megis mi van...? :F

    Elkuldtek vmi Gyali uti szemszeti nemtom hova, vmi fo-fo-foszemeszhez. Ott is kezdeskent jon a konyv, simaugy. Nezik, hogy ha jo a konyv, akkor megis miert kuldtek ide...? Elmondtam, hogy mi volt, ok, nezzuk a muszert: buko :O . Ment a fejvakaras, hogy mi legyen. Megbeszeltek, hogy az a biztos ha rairjak az vagyok. Most jon a poen. Nem ugyanolyan szintevsztest irtak ra, mint a masik helyen. Sot, eddig 2x ugyanazt meg nem irtak, egyelore 12:5 az allas a javamra. ;] :DDD

    Vissza SZTK-ba. Ott irtak a kartonomra egy 4-5 soros megjegyzest. Azota amikor jogsit hosszabittattam, ismet jottek ezzel a nezzuk a konyvet izeval, de mondtam:
    -Felesleges, mert ugysem torlik ki a jogsibol, nem?
    -Nem
    -Akkor tultargyaltuk...
    Dokino nez :F , belelapoz a kartonba:
    -Jaj, mar emlexem magara... :U
    - :P

    Na en igy vagyok/lettem szinteveszto.

    Ja es van egy ujabb konyv is, abban vannak betuk is. :P

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák