Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz FTeR #94 üzenetére

    ''...........tehát 1 darab szöveg + 1 darab kép az 2 darab média, vagyis multimédia...............''

    ez hülyeség, szerintem ezt Te is belátod. Akkor már egy XT (8086/88) is mutlimédiás gép. Hiszen tud képet megjeleníteni, és szöveget szerkeszteni ...

    mint írtam, a multémida, mint fogalom, mint számítógépre aggatható jellemző, 1996-97 körül kezdett el beszállíingózni a köztudatba, amikor mozgóképet, és hangot is tudott produkálni a számítógép. Csak ennek a folyamatnak az elindulásától kezdve beszélünk multimédiés gépekről a személyi számítógépek világában (486 SX/DX, talán még 386 SX/DX).

    És nem a megjeleníthető, feldolgozható médiák darabszámától függ, hogy alkalmazható -e egy gépre a multimédia, hanem csakis a hang, és videó lejátszási képességeitől.

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • Jim Tonic

    nagyúr

    válasz FTeR #94 üzenetére

    Korlátolt a ... :(((
    Kicsit sokat képzelsz!
    ''tehát 1 darab szöveg + 1 darab kép az 2 darab média, vagyis multimédia.'' -> ilyen röhejt meg ritkán lehet itt olvasni. Ez szerint minden gép multimédiás, még egy CNC is. LOL.
    Egy másik hozzászólásodra reagálva: Nem IE-ről beszéltem, hogy zavarna. Teljesen másról, optimalizálásról, beállításról, emelett modularitásról. De tényleg nem vitázom veled. Nincs szükségem rá, hogy ilyen stílusban kommunikáljak valakivel.

    Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Új hozzászólás Aktív témák