Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jules007

    tag

    sosem értettem a reklámozáshoz túlságosan.
    most sem értem, hogy miért áll érdekében bárkinek is egy ilyen ''ismeretlen'' honlapon linket elhelyezni. s főként fizetni érte.
    ráadásul neves cégeknek.
    jó, lehet, hogy a média híresztelése miatt poén/sikk fent lenni ezen az amúgy nagy cégeknek olcsó honlapon.
    de hogy én sosem mennék el erre a honlapra, hogy innen kattintsak tovább pl. az AOL.com-ra, vagy bárhová, az elég valószínű.
    és egyáltalán nem is kerülnék kapcsolatba a honlappal, ha a média nem mutogatná nekem.
    és a legfőbb dolog amit nem értek, milyen értéket teremt ez a honlap? milyen tartalommal bír, ami miatt érdemes felkeresni? csak reklám''banner''-ek összessége.

    szóval az én fejemben sosem fordult volna meg ilyen ötlet, hogy egy tartalom nélküli reklámhonalpot csináljak, főleg olyat, amin egy tekintélyes felület, ami rendesen olvasható is, tekintélyes pénzbe is kerül. mert ugye 10*10 pixelen (ami 100USD) abszolut nem olvasható semmi. egy átlagos banner az index.hu-n pl. 120*200pixel, ami 24eUSD lenne eme honlapon.

    szóval gratula a srácnak. nekem sosem jutott volna eszembe ilyen ötlet (s főleg, hogy ez bejöhet).

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák