Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Miracle

    senior tag

    válasz Power #17 üzenetére

    '' Egyelőre nem így van, de az ms már lépett és lenyomja majd a többiek torkán is.''
    Sajnos a m$ windows az egyetlen szerver OS amiert fizetni kell proci-alapon, en ugy tudom senki masnal nincs megkotes a processzorok szamara... A szolgaltatasok alapjan kulonboztetik meg a termekeiket, mint pl a RH.
    Amugy a besorolas nezopont kerdese. a m$ uzleti szempontbol sorolta be.

    ''Te vennél pl. egy olyan gépet, amelyről tudod hogy hamarosan kihal? Jól látszik az eladásokon, hogy folyamatosan csökken(elég meredeken) s nem azért mert olyan rossz, hanem azért mert már nem bíznak benne.''
    Hat eppen ez az! mar 2 eve haldoklik, es meg mindig nagyobb a piaca, mint az itaniumnak. Ezert mondom, hogy nagy ballepes az itanium, ha a HP nem amoge all, most sokkal mosolygosabbak lehetnenek.

    ''Egy dolog valamit megtervezni és legyártani, egy megint másik dolog azt gazdaságosan gyártani, megint más azt eladni. ...''
    teljesen egyetertek. de szart eladni joval nehezebb feladat. Foleg, ha az a gyarto szerint ultimate solution, ezt viszont meg csak nagyotmondasokkal tudta alatamasztani.

    ''A japánok az általanos célú procgyártást a 90-es évek közepe fele elbukták.''
    Most meg kezdenek visszaterni, mindezt a CELLel kezdve. a konkurens lap forumaban elric irta, h az amcsik le vannak maradva(elukon az IBMel) es ez az elmult 3 evben tortent. szerintem ez mindenkepp erdekes.

    ''Az ms, pedig most már egészen más cég, mint 5-6 évvel ezelőtt.''
    Ez is igaz. Attol meg nem szeretem oket :P

    értelmező késziszótár :: rekurzió --> lásd : rekurzió

Új hozzászólás Aktív témák