Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz DJ. Ru$y #3664 üzenetére

    Hát nem tudom, szerintem már ma nem lesz ebből semmi..... Most hogy már pihengetek, 5 percenként nézem a játékot... Már letoltam kb 70k adventure-t, az új racing truck-al. Mindent 7-sre toltam rajta, és van hozzá whell boost-om, más nincs. Pont ma akartam ládákat nyitogatni, hogy az új eventre összeszedjek hozzá pár cuccot, főleg szárnyat, meg OC boost-ot, mert ugye benne van.
    A hegymászós pályára tökéletes lesz. Még így is brutál erős hogy nem sok fejlesztést eszközöltem rajta, mert elviekben farmolnék, és már ezen a 250-300k-n is húztam a számat, de egyszerűen nincs meg se a super motorbike, se a "lambó". Ezt választottam a traki, a chopper, és a hójáró mellé.... Majd csak lesz valami.
    Már amúgy lejárt volna a verseny is 20:40-kor, meg ugye oda van 3x2 team ticket, meg a többi hóbelebansz.
    Nagy kérdés még, ezt hogyan fogja kezelni a Fingersoft. Mert amúgy sehogy nem lesz igazságos már... Ha kitolja a játékidőt, meg a ticketek is visszaadja az sem jó, mert én már szerettem volna elfelejteni ezt az ugrabugrát.... Mi vezettünk, tehát nekünk az is jó lenne, ha az akkori állapot szerint vége lenne, de az ellenfélnek viszont meg pont nem .....
    Ez így elég gáz lesz, akárhogyan is lesz...... :(

Új hozzászólás Aktív témák