Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    Topikgazda

    válasz rocket #2813 üzenetére

    Mivel még alig értük el az 5 fős limitet, hogy nekiveselkedjünk az első versenynek, szerintem ez a veszély nem fenyeget... Sőt, tekintve, hogy a méltán népszerű (:D) No Tuning Cup-ok részvételi aránya is alulról súrolta a 10 főt, emellett vannak, akik már régóta nem tűntek fel itt, és a napi/heti versenyeken sem láttam őket, örülnék, ha egyáltalán 10-en összejönnénk. Aztán repkedjenek azok a 20K fölötti pontok!:K

    Szerk: nekem a jelen felhozatalból kerekezésre a Monster jött be, hegymászásra a Buggy, időre a SuperBike (bár könnyű vele pofára esni*), ugratásra ami marad...:B (Az a bosszantó, hogy az utóbbi időben nem tuningoltam feleslegesen, most meg költhetek pl. a Jeep esetén IS a szárnyra. Vagy a Choppernél... Ügyes húzás!:W)

    Persze, szívem szerint a Rally Carral kerekeznék, de az épp nincs a kínálatban.:DDD Szerk2: bár olvastam, hogy lesz, hogy egy Eventen egy autó többször is előkerül... Szerk3: hegyet mászni is inkább a Rally Carral lenne tuti legalábbis ezen a pályán.

    *: és sajna egyetlen rossz eredmény lehúzza az összpontszámot is kegyetlenül...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák