Új hozzászólás Aktív témák

  • #13260800

    törölt tag

    válasz BonFire #19 üzenetére

    :D pontosan ilyen ember vagyok én is amit leírtál :D azért mert szebb én ugyan fel nem teszem, a biztonságot megoldottuk nálunk senki nem rendszergizda a gépen, ezen kivül viruskergető és "apám tyúkja" megvan. Az új gépünkre nem csak WIN7 került hanem dobtam rá egy Ubuntut és egy Gentoo -t is. Tudod mikor fogok totjászni, hogy a család kis gépein is a "modern" -nek hívott os legyen. De tényleg minek? Nem futnak alatta gyorsabban a játékok a gyerekem észre sem veszi a különbséget. Telepítgetni 2 gyerekkel meg a családdal a nyakamon már nincs időm. És ezzel jó sokan vannak még így. Majd ha muszáj telepítünk addig le van tojva.

    Meg hát ezek így néznek ki. Telepítés után kiderül ez nem megy az nem megy, azmeg megy de valamiért néha beszar. Közben én meg csak netezgetni, videókat nézni webet szerkeszteni akarok néha egy egy régi játék. Teljesen megértem azokat akiknek nincs kedvük totjázni. Majd te is megérted őket ha az időd fontosabb dolgokra is el tudod költeni mint felesleges totojázások telepítgetések egy élettelen vacakon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák