Új hozzászólás Aktív témák

  • simontomi

    csendes tag

    Asszem itt valami hatalmas gáz van. A programozói háttered most inkább nem piszkálom, mert nincs ilyesmid, viszont van egy mondanivalóm.

    Ezt a játékot soha, de soha nem tudnád eladni. Egyszerűen nem hiszem el, hogy létezik olyan ember, aki kiadna pénzt egy ilyen kaliberű játékért 2012-ben. Egy flash vagy java játéknak tökéletes lenne, de azért senki se kér pénzt. A facebookra való integráció pedig marhaság, egyszerűen nincs értelme, max megosztanád 300 ismerősöddel hogy vesztettél/nyertél. A másik, hogy mégis minek kellene Cryengine 3? És azt hogy rakod fel a facebookra? Hogy lehetne egy 1991-ben kiadott, egyszerű játékból MMO-t csinálni? Ez kb. olyan lenne, mint ha a PacManből lenne MMO :) Valószínű, hogy a mai gamerek nagy része nem is ismeri az eredeti supaplexet.

    Arról ne is beszéljünk, hogy a Dream Factory kiadó nem lenne boldog, ha egy engedélyük nélkül kiadott játék jelenne meg, Supaplex Reboot néven.

    Szerintem menj, tanulj meg egy-két nyelvet, és pár év múlva bele is kezdhetsz.

    Ha tényleg 20+ éves vagy, térj vissza a földre. Ha 12, akkor az ilyen álmodozás teljesen rendben van, de ne akarj programozócsapatot bérelni.

    Már látom is a weblap címét: supaplexreboot.mindenkilapja.hu

    Bocsi hogy ennyire összetörtem az álmaid, meg az érzéseidbe tapostam, de egyszerűen nem tudom nézni hogy kioktatod az olyan embereket, akik valóban értenek hozzá, esetleg programozók. :(

    Ahogy elöttem is mondták, egy sor nem iródott a játékból, egy screenshot, egy árva videó nincs. Vagy egy letölthető indev verzió. Nem tartod valószínűnek, hogy ezért is szólja le mindenki az ötletedet? :U

    Ne pazarold tovább erre az időt, meg a társad idejét, tanuljatok meg programozni, kezdjetek valami értelmesbe, és úgy gyertek támogatásért.

Új hozzászólás Aktív témák