Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sti10p

    senior tag

    Hoppá, én egy csomószor a .hu-s domain-en keresztül léptem be, gyakran így is kerestem rá, mert magátol érthetődőnek tűnt, hogy a facebook-nak már minden országban saját domain-je is van (tehát, hogy a két oldal ugyan oda irányít), meg sem fordult a fejemben, hogy ez nem stimmel. Ha csak arról a vékony bannerecskéről szólt a fáma, akkor oda se neki, de azért már megyek is és megváltoztatom a jelszavamat, jujj...

    XY

  • sti10p

    senior tag

    válasz kcsa #10 üzenetére

    Van némi tapasztalatom, igen, de nem is azt mondtam, hogy túlságosan meglepődtem, hogy lehet ilyen, csak azon, hogy van akik ezt az "obviously előbb utóbb lebukás" dolgot meg merték lépni és hogy ilyen sokáig nem tűnt föl senkinek, mert ez a dolog már jó ideje megy és lázsd itt is csak most lett hír belölle. Meg hangsúlyozom, számomra egyértelműnek tűnt amit az előző hsz.-ban leírtam, mert akkora blamának tűnt a feltételezése is, hogy nem is gondoltam az ellenkezőjére... Olyan mintha még mindíg az internet elterjedésének kezdetén tartanánk...

    Amúgy én sem feltételezem, hogy adathalászkodtak volna, de ilyen erővel simán meg is tehették volna és ez a szomorú.

    Ha begépelek bármi adatot, jelszót, mindíg csekkolom a címsort ha eszembe jut, csakhát a facebook meg pont egy olyan oldal, ahová naponta sokszor beléphet ember (amúgy én is csak azért mert szinte muszály, sajnos) és ilyenkor csúszhat a figyelem.

    [ Szerkesztve ]

    XY

Új hozzászólás Aktív témák