Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz arfer #5 üzenetére

    Nincs bennük elég erős hardver és adatbázis (tanulni se képesek magukban), hogy megtudjon bármit csinálni.
    Majdnem mindenhez "hazarohan", hogy "mit is akart".. maximum "gyakori helyi parancsokat" tud(na) helyben elvégezni ha akarna (nem tudom jelenleg "hogy áll ez a dolog")..
    minden digitális "asszisztens" ilyen.. A GoogleNow, Siri és Bixby se kivételek..
    csak az a vicc, hogy ezeket árulják és az emberek "örömmel" ugranak rá.

    én bezzeg nem nyugszom amíg valamiről nem tudom meg, hogy működik ... még az ikeában vett ledes izzó működése is "érdekes" számomra mondjuk, így nem esik ez nehezemre, hogy utánajárjak.

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • TheSpy

    csendes tag

    válasz arfer #5 üzenetére

    Teljesen igaz, ráadásul ugye a telefonokba laptopokba is be vannak a hangaszisztensek építve. Erre tessék jogszabályt alkotni EU. Csak és kizárólag a Ok Google, Hy Alexa és társai utáni elhangzott részt küldhesse tovább elemzésre. Szerintem ezt illene nagyon komolyan venni. Egyre jobban kielemezhetőek és releváns adatokká transzformálhatók ezek a hanganyagok, amikkel utánna vissza lehet élni. Ráadásul simán lehetsz vétlen elszenvedője is dolognak. Pl. ha valakivel beszélgetsz akinél a telefonon az adott funkció be van kapcsolva. Ehhez szerintem nincs a cégeknek joga titoktartás ide, bizalmas kezelés oda.

Új hozzászólás Aktív témák