Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Snoop-y

    veterán

    válasz DraXoN #3 üzenetére

    Mo-i forgalomban a kugli autok meghalnak majd ne aggodj. Allandoan veszfekezni fognak az oket leszaro human vezerelt roncsderbi resztvevok miatt :D

    New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

  • TomMusic

    őstag

    válasz DraXoN #3 üzenetére

    Szerintem inkább az bolondítaná meg a kocsikat, hogy a végtelenségig kéne újratervezni az útvonalat az alábbiak miatt: útlezárás, dugó, felújítás, egyirányú utak... stb. Az elkövetkezendő 8700 évben biztosan nem lesz a technológia olyan szinten, hogy ezekre fel legyen készülve. ;]
    Egyébként szerintem az egész téma túl van hypeolva. Főleg ez az AI téma.. Valaki csinál egy weblapot, ami kiírja hogy "hello world!", akkor már "úú, ez milyen intelligens, köszön nekünk, felismeri az embereket..".. stb. Nem azt mondom, hogy nem fejlődik a technológia, mert tényleg brutál, én is mindig ámulatba esek, hogy meddig eljutottunk, de azért ez a pár éve tartó "láz" kissé too much..
    andrisbandi által linkelt cikket/blogot is elolvastam. Teljes tiszteletem a blogíróé, nagy igazságokat írt le, de ő is túlhypeolta szerintem.
    Persze nem zárom ki fullra a Terminator, meg egyéb filmek szürreális mondanivalóját, csak nem adok rá sok esélyt. Legalábbis egy jópár száz (vagy ezer) évig.

    Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

Új hozzászólás Aktív témák