Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borg25

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz Radeon_5 #32 üzenetére

    Ahogy ledgeri is mondta energia és frekvencia függő.
    Amíg a sugárzás frekvenciája nem elég nagy ahhoz, hogy ionizálhasson, és egy elektront a helyéről kilökve átszabja a DNS-ed, addig más módon képest kárt okozni: Hő. A fehérjék nem szeretik a 40+ hőmérsékletet. Ez akkor jelenthet gondot, ha a becsapódó foton képes annyira felmelegíteni a fehérje/DNS környezetét, hogy az kicsapódjon. Itt jön be megint az energia és a frekvencia, hogy ezek arányosak. Ezen a frekvencián egy fotonnak ehhez is kicsi az energiája, egy kis területen belül soknak kell elnyelődnie, hogy fel tudják melegíteni a területet. A fotonok számát meg az szabja meg, hogy mekkora teljesítménnyel sugároznak. Itt jön be, hogy a mobiltelefon bármennyire dolgozhat 2,4GHz-en akár a mikrohullámú sütő, de mégse mobil mikro, a kisugárzott teljesítményben nagyságrendi különbségek vannak.
    A hőnek/entrópiának van olyan rossz tulajdonsága, hogy szeret kiegyenlítődni, itt hűlni. Szóval lehet, hogy a tojás a mikróban 1 percig van bent és megfő, a te fejed mellett a teló meg mikor az asszony beszél hozzád 2 órát, az alatt az idő alatt a fotonok által leadott hő folyton elvezetődik, nem tudja elérni a kritikus hőmérsékletet.
    De nem vagyok kvantumfizikus, vagy fizikus. Lehet, hogy más részletesebben ki tudja neked fejteni, lehetnek olyan elemek amikre nem gondoltam. Attól függően, hogy ki finanszírozza a kutatást sok eredmény született már a témában.
    Egyébként most is folyamatosan keletkeznek rákos sejtek a szervezetedben, csak míg egészséges vagy az immunrendszered felismeri és elpusztítja őket.

  • borg25

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz E.Kaufmann #37 üzenetére

    Az a szörnyű, hogy a 2 éves gyerek kezébe adott mobiltelefonnak bizonyítottan nem az 5G miatt lesz idegrendszeri defektje, hanem amiatt, mert egy életre megtanulja, hogy a boldogsághoz nem emberek, hanem tárgyak kellenek. Aztán 20 év múlva gondok lesznek a párkereséssel, empátiával, társasági élettel, de foglalkozik ezzel bárki? Olyan jó, ha Tibike csendben eljátszik, míg a nagyok beszélgetnek.

    Ehhez képest azon megy a szájkarate, hogy az a telefon amit nem kéne a kezébe adni legyen-e 5G vagy ne. Jó, tudom új 5G flagship telefonja 2+ év fölött is bárkinek lehet, de no. Bizonyított problémák nem érdeklik az embereket, nem bizonyítottakról megy a lapos földezés. Ez akkor is szomorú, ha én is azt mondom, hogy lehetne jobban kutatni az elektroszmog hatásait.

  • borg25

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz MaCS_70 #42 üzenetére

    Tudsz további támpontot megadni a forrásról, mert érdekelne!

    Egyébként az egzisztenciára meglepő módon az IQ-nak kisebb a hatása, mint az EQ-nak. Szóval lehet, hogy penge lesz a gyerek ha kütyüt kell használni, de hogy főnöknek, uram bocsá: vezetőnek milyen lesz az más kérdés.
    A másik, hogy ok értem, cél a sikeresség: Csak megint az van, hogy a sikeresség és a boldogság nincsenek okozati viszonyban. Fel is teszek rá egy egyszerű kérdést: Szeretnél nagyon sikeres és gazdag, de beteg és magányos ember lenni?
    Aki kütyü mellett nő fel, s leszokott az emberi kapcsolatokról, hiányérzetet fog érezni, csak nem fogja tudni, hogy mitől, nem tudja megoldani, csak veszi majd az újabb és újabb kütyüket, amiktől nem lesz boldog. Egyenlőre még nem kell ezen törpölnöm, hogy a gyerek kapjon-e kütyüt a kezébe, de szerintem nincs az az előny, ami felérne azzal a hátránnyal ami az emberi kapcsolatok leépülésével jár. Főleg, hogy a kütyű szemben a cumival és a 40-50-es évek beli hagyjuk a gyereket magára módszerrel szemben pszichológus által se javítható hibát eredményez.

Új hozzászólás Aktív témák