Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Racecam #44 üzenetére

    igen érdemes elolvasni, de hozzászólásokból ítélve nemhogy azt, de még a ezt a cikket sem olvasták el, néha ledobja a buksim az ékszíjat az ilyeneken...

    cikk-re:
    fasza köszönjük (igaz Én is pont így tolom már évek óta, PH!+irfanview kombóval)
    remélem leszoknak a népek azokról az igénytelen képfeltöltőkről, mert sokszor baromi nehezen kapom meg a képeket (van, hogy 5-6x-i frissítés után képes csak megjeleníteni azokat, van hogy akkor sem)

    hsz-ekre:
    felbontás téma... totálisan nem értem miért nem elég ez a felbontás pedig Én is 22"-os wide-al tolom
    a régi képek linkjét ki lehet nyerni a régebben feltöltött helyről a kép információkból.... nemtom ez miért olyan marha nagy gond.... rá kell keresni az adott témában a hsz-re vagy felhasználóra és rögtön látni az összes hsz-t a képekkel... ha meg nem emléxik rá az ember hol post-olta, hát igen biztos van olyan is, Nekem eddig nem sikerült.... de sztem ez sem akkora nagy gond, idővel csak bekerül ez a funkció is.
    Én addig örülök míg ilyen korlátolt a tárméret, nem pakolnak fel annyi szarságot.

    más amit nem értek, hogy miért nem jött még be a jpeg2000 azzal aztán lehet tömni rendesen és még azzal sem kéne variálni, hogy gif/png legyen vagy jpg, megcsinálná maga a tömörítő az optimalizációt

    re: (#40) szki
    pont most írta a cikkben, hogy az ilyen típusú képeket png-be ildomos tömöríteni hely takarékosság céljából is, de a képminőség is jobb marad

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák