Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enclave

    aktív tag

    válasz Viktor0610 #189 üzenetére

    Szia!

    Visszakerestem a fórumban de sajnos nem találtam, Redmi 4 Prime/Pro-t vettél?

    Ha igen, lenne 1-2 kérdésem a telefonnal kapcsolatban:

    1. Az üzemidőt látom még nem tapasztaltad ki de több helyen is írták hogy a 14nm-es 625-ös Snapdragon esetén jobbnak kellene lennie az üzemidőnek mint a 3 Prime-nak. Ebből mi igaz?
    Esetleg 3 napot minimális/átlagos használattal össze lehet hozni 1 töltéssel üzemidő tekintetében? (email, 1-2 weblap böngészése max, semmi játék, "akkuevő" app)

    2. A Notification LED hol található pontosan? A kijelző alatt a home gomb alatt pár mm-el (mint a 3 Prime esetén), vagy pedig fent a hangszórótól jobbra a "fekete pont" az? (mint a Note 3 esetén?) Eltérő infókat találtam erről.

    3. A telefon mennyivel nehezebb mint a 3 Prime? Tudom hogy le van írva gramm-ban pontosan több helyen is de érezhető a súlybeli különbözet "mérleg nélkül" is?

    4. A gyári töltővel mennyi idő alatt tölt fel kb. a telefon 10-20%-ról 100%-ra? Olvastam valami quick charge-ot és látom, hogy 2A-s a töltő az unboxing videók alatt de engem a gyakorlati tapasztalat érdekel.

    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    Semmi sem állandó, csak a változás.

  • Enclave

    aktív tag

    válasz Viktor0610 #195 üzenetére

    Köszönöm az infókat!

    A kollégám kb. 1 hete vett egy 3 Prime-ot és az nagyon tetszik, ugyanakkor olvastam a 4 Prime-ról és a 625-ös SD-ről, így utóbbi a kiszemelt. :)

    Az értesítési led-en meglepődtem, nekem a home gomb alatti led a "redmis", a hangszóró feletti kialakítás nagyon nem tetszik.

    1. A led ugye többszínű? Ezt elfelejtettem megkérdezni (bár gondolom igen), ám ha nem, akkor marad végképp a 3 Prime.

    Én a gyári töltőt használnám mindenképp, úgy tudom ezekhez még európai átalakítóval küldik őket, hogy a kínai töltő használható legyen.

    Mindenképp CM-et fogok rátenni, ám mivel csak nemrég jelent meg, így erről még nem sok infó van...

    2. Ez a quickcharge ROM függő lenne vagy független ettől? Valami Google nyilatkozatot olvastam, hogy nem fogják támogatni az efféle megoldásokat, mert eltér a szabványtól... Bár ha a hardver támogatja, akkor talán csak szoftveres implementáció kérdése.

    Semmi sem állandó, csak a változás.

  • Enclave

    aktív tag

    Sziasztok!

    Van itt olyan fórumozó aki Geekbuying-ról rendelt Redmi 4 Prime-ot és magyarországi címre kérte a szállítást?

    Thx!

    Semmi sem állandó, csak a változás.

Új hozzászólás Aktív témák