Új hozzászólás Aktív témák

  • gipsztigris

    addikt

    válasz A tumi #1398 üzenetére

    Ha csupán a szintetikus tudását nézed a készüléknek, akkor igazad lehet, de ahogy olvasom a kezedben még nem tartottál ilyet!
    Nekem volt belőle, és az egész összességében erősen "gyerekjáték" feelinget áraszt. Olyan műanyagos, olyan bizonytalan az egész. A kék csík nagyon nem való az oldalára. :) Nincs meg az az érzése az embernek, hogy egy stabil, masszívan összerakott telefont tart a kézben. Egy-két napig hordtam én is magammal (alapvetően a Fiamnak vettem) de pl. nem mertem zsebre tenni, mert attól féltem, hogy ha leülök valami baja lesz. A kapacitív gombok hiányát biztosan meg lehet szokni, de a "kockás" textúrát az érintőképernyőn már nehezebben.
    Namindegy! Számomra ilyen volt a telefon, lehet, hogy másnak nincs meg ez az érzése. A leírtaktól eltekintve tényleg egy nagyon erős, jól optimalizált hardvert sikerült belerakni a gyártóknak ami a Tegra3-as LG-met igencsak szorongatta minden tekintetben. :D

    "Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Új hozzászólás Aktív témák