Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    Lehetett volna egy picit beszédesebb a video, engem kiváncsivá tett a cím, de nem tudtam meg semmit. Arra kb. magamtól is rájöttem, hogy szex helyett kaja meg szesz, főnök helyett meg zene, de arról semmi hogy mit tudnak összedobni a közösbe ha kell, ez hogy ha csinálni akarod akkor egyedül is tudd végigcsinálni, erre kb a 99% azt mondja, hogy "hát vazz akkor csinálom egyedül, most az nekem miért jó, hogy vihetek oda mindent azért, hogy páran odaálljanak fölém nézegetni, hogy "hát ez itt ez mi ez itt ez", közben hallgathatom a zenét ami nem tetszik, mert én munka közben Bach-ot szoktam hallgatni vagy egyéb hülyeségem van.
    Így az marad, hogy a legjobb esetben van ott pár zakkant arc, akikkel hülyére röhögöd magad, vagy jókat dumálsz, de ez áll egy akármilyen kocsmára, ahová fiatalok járnak és nem kisfröccsös muslicák... Kreatív arcok mindenhol vannak, most az hogy bementek grundolni egy lepukkant épületbe az nem kunszt. Ennél sokkal komolyabb manufaktúrák szerveződtek huszonévesekből, autóátépítősek például.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák