Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz schawo #316 üzenetére

    van itt egy ok és okozati rész amit sztem erősen elkevernek a tulajok - meg a "piaci elemzők:D"

    lehet tudják mérni hány katt van adott cikken, híren

    azt vajon tudják-e, hány új tag regel be mert kérdése van, és aztán esetleg el kezd itt olvasgatni mert kapott választ a kérdéseire, és aztán lehet beszáll a körbe és ő is segít más témában, de ha nem lennének a fórumozók mért maradna itt? lópH@szért, azért

    megnézném, ha blokkolva lenne a fórumrész 1 hónapig mennyit csökkenne az oldal látogatottsága:)

    személy szerint híreket/cikkeket alig olvasok, helyesírási hibák elveszik a kedvem, sok minden eleve késve jön más it oldalakhoz képest

    járható út lenne a támogassuk a ph-t prémium tagságival
    kb 1 hete elment ettől a kedvem, ameddig itt olyan moderátorok vannak akik azért törölhetnek mert nem tetszik nekik valami, ami egyébként semmilyen alapelvbe nem ütközik és se nem flame keltő, 1ft-ot nem fogok fizetni

    adblockot meg nem én találtam ki, azt se tudom mi az, valaki lehet beállította nekem, én nem értek hozzá:) ahhoz se

    "Nem fogsz hiányozni a lapnak, tulajdonképpen most is csak útban vagy." hihi:) ez finoman szólva erősen kontraproduktív kijelentés, ez a fórum annyit ér mint a fórumozók és azok tudása, felköthetné magát a ph nélkülük, nélküled, nélkülem

    persze, elmegy egy, jön helyette 10 új...tudom-tudom:) csak a matek hibás, semmire nem fog jönni 10, vagy 5, esetleg 1...és az is megy tovább

    egyik legjobb it oldal globál szinten is

    de nem a tulajok miatt, ők tudtommal nem szolgáltatnak free helpdesk vonalat, amiket itt megtanultam én is, az nem tőlük van
    amit tőlük tanultam, ha capslockos valaki az bármit csinálhat

    parci is bemutatkozott az előd topikban, olyan hangnemet tulajdonos nem engedhet meg magának senkivel szemben, én pl igen, nem vagyok tulajdonos, ő nem:) pláne nem virtual felületen
    erre találták ki a kommunikációs tréningeket, hát jah, tanulni kell, nem könnyű

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák