Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Proudmoore

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nem szoktam kommentelni, de ugyanebbe az iparágban dolgozom és úgyérzem muszáj pár észrevételt megosztanom. Igazából nem értem, hogy az emberek miért akarnak TELJESEN ingyen használni egy olyan profitorientált vállalkozásnak a termékét (Online magazin), ami mögött rengeteg munkaóra és befektetés, pénz van. Régebben, amikor nem volt még az internet ennyire felfutva akkor is ugyanígy állították elő a tartalmakat, annyi különbséggel, hogy akkor a print magazinként jelent meg, vagy újságként, amiért minden esetben fizetni kellett.( Lásd: Pcworld, Pcguru stb. ) Abban az időben ez teljesen természetes volt, de most azt gondolja az emberek többsége, hogy megjelent az internet és a tartalmak előállítása ingyenes lett?

    Megkell érteni, hogy úgy lehet egy magazin ingyenes, hogy reklámokból tartja fent magát. Amennyiben te leblokkolod ezt, akkor lényegében ingyen használod az oldalt, viszont az oldalnak te pénzbe kerülsz!!

    Képzeld el, hogy én elmegyek a te lakásodba, egész nap használom az áramot, vizet stb, és nap végén elköszönök, ha legközelebb kedvem van, akkor újra ugyanígy.

    Ez teljesen rendben van?

    Kérek mindenkit, aki elolvassa, hogy ezen gondolkodjon el.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés