Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Glenda

    addikt

    válasz haddent #140 üzenetére

    * Lehet freemailezni, azt az AH felügyeli
    * Nem kötelező iPhonet használni
    * Facebookot szintén nem

    Viszont ha ezekkel akarsz játszani, akkor el kell fogadnod a játékszabályokat. De most komolyan, ki tart fegyvert a fejedhez, hogy használd őket? Én kölcsönt nem veszek fel, de nem is háborgok a kamat miatt. Mert minek, ha engem nem érint?

    from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

  • #09819904

    törölt tag

    válasz haddent #144 üzenetére

    Nézd, erről nekem egy olyan eset ugrott be aminek részese voltam. Ugyan warez terület, de a lényeg érthető lesz!
    Anno regisztráltam a NetMaffia oldalra. Nem titok, szükségem volt egy japán zenekar albumára ami sajnos CD-n enyhén szólva beszerezhetetlen mára. Illetve beszerezhető, de az akkora időt és anyagi dolgokat emésztene fel, hogy attól, még ha megbüntettek volna az is olcsóbbra jött volna ki. Vállaltam természetesen! :)
    Nos, akkor vissza is térek a lényegre!

    Szóval regisztráltam az említett oldalra, majd a csevegőben elkezdtem beszélgetni, ismerkedni. Idővel olyannyira szimpatikusnak találtak, hogy megbíztak moderátorként. Ezzel még nem is lett volna gond, mert ugye egy oldal ami úgymond magánterület nem árt rendben tartani a dolgokat. Majd kaptuk a felső vezetéstől az utasítást, hogy a cirka 30 moderátorból a publikált tartalommal csak 10 foglalkozzon, a felhasználók levelezésében való kémkedéssel pedig a maradék 20!
    Mivel ebben nem voltam partner ezért kiléptem. Bevallom, a kíváncsiságért azért megnéztem, hogy mennyire is láthatunk rá a dolgokra. Elárulom, teljesen! Úgy lehetett privátot olvasni, sőt, bele is írhattunk volna, mintha a sajátunk lett volna. Akik nem voltak szimpatikusak a vezetőségnek azoknak feltörték a mailfiókjait, MSN-jét és még lehetne sorolni.
    Akkor 20.000 regisztrált tagról beszéltünk! S megjegyezném, hogy ez csak egy warez oldal volt. Nyilván azért egy alaphangon jogsértő tartalmakat publikáló, gyűjtő oldalnál van miért aggódni. De egy Facebook esetében a hatóságoktól nem kell aggódni! Sőt, még jobb is véleményem szerint, ha a hatóság kutakodik, mint a NM esetben a 18 éves (viccen kívül) adminnak kikiáltott hülye gyerek és bandája.

  • sdfasdc

    csendes tag

    válasz haddent #140 üzenetére

    ez rohadt jó ötlet :C
    küldjünk székletmintát Marknak :D
    az a röhej hogy abból is kivonnák a dns-t és felhasználnák a kakiadatokat :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák