Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz Narxis #29 üzenetére

    A tab csak a lassúságért felelős, minden másért az Android és alkalmazásai.
    A Voice meg alkalmatlan tollbamondásra. Hiába ismeri fel mondjuk 80%-ban a hallottakat, ha utána még kézzel végignyálazhatom és átírhatom. Ennyi erővel be is gépelhetem.
    Egyszerű parancskiadásra használom Tasker alatt a telefonon, de az is sokszor pontatlan.
    Swype nem vált be, gyorsabb vagyok két ujjas gépelésben, mint swype-al vesződve. Telefonon próbálkoztam vele, egy ideig. De 10"-os tableten az Anysoft osztott billentyűkiosztása bizonyult a leghatékonyabbnak.

    Elismerem, hogy a tab maga sokat nyom a latban, de a szoftverkörnyezet legalább annyit, ha nem többet.
    Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy egy x86 és/vagy Win8 tab egy más világ lehet és szívesen tennék vele egy próbát. :K

    Amúgy Operát használok a mobilokon, az bizonyult a legkellemesebbnek az érintőfelülethez számomra.
    Amelyik weblapnak nincs mobil nézete, azt evidens, hogy asztali verzióban tölti le.
    Viszont a mobil nézet a legtöbb esetben praktikusabb, kivéve a PH!-t. ;]
    LastPass-ból csak a prémium érhető el Android-ra és az is csak egy adott böngészőhöz épül be. Ez utóbbi kevés.

Új hozzászólás Aktív témák