Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz dtracer #28 üzenetére

    blablabla.
    tényszerűen nézve biztos igazad van, én is láttam már excelt, ami max 65 ezer soros táblákat kezelt, stb.
    ehhez képest mégis több cégnél is azt látom, hogy el tudják végezni a munkájukat xp-n, olyan gépekkel, aminek nem 64 bit, 30 bit is elég lenne.

    olyat is láttam már, hogy vettek új gépet w8-cal, volt, aki frissített 10-re, volt, aki nem, és nem használják, pedig a sok generációval újabb vas gyorsabb. de inkább gyilkolja az 512 mega ramos xp-t, mert nem akar energiát fektetni az átállásba. ül a 2.2Ghz-es p4-e előtt és azon dolgozik. nem tér át, mert sok munka.

    azzal mi a probléma, hogy az xp biosra lett kitalálva? a gépükben bios van. az sem izgatja őket, hogy hány modem.inf van a diszken. egy dolog izgatja, rábök a w-re, elinduljon a word 2003, rábök az x-re, elinduljon az excel 2003, meg használ valami könyvelő programot, az.

    minden más tökéletesen hidegen hagyja.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • bambano

    titán

    válasz dtracer #34 üzenetére

    "Hát nézd, egyre közeledik 2038, és azzal már nem lehet vitatkozni.": 2038-ig még elviszi az ördög azokat a diszkeket...

    "Linuxban sem adnak már ki patcheket az 1-es kernel szériához.": azért azt ugye érzed, hogy ez mekkora epic fail duma volt tőled?
    1. tény, hogy nem adnak ki patcheket az 1-es kernelhez, de mivel megvan a forrása, javíthatod magadnak.
    2. nekem azt mondta a w10, mikor fel akartam rakni egy virtuális gépre, hogy 86 ezer forintért vegyek hozzá legális kulcsot (volt legális kulcsom egyébként). amikor ugyanerre a hipervizorra fel akartam tenni egy 6-os debiant, az azt mondta, hogy... nem mondott semmit, felment magától.
    3. egy debianos se mondja, hogy mindenáron upgradelj, mert nem lesz meg az éves bevételem.
    4. linuxnál úgy mixeled össze a szoftvereidet, ahogy neked tetszik.

    de hagy ismételjem magam: 86 ezer forint.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák