Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz attila9988 #2 üzenetére

    Ha publikus Wave-t csinál valaki, akkor azt megnézheted account nélkül... Az idegelő kérdés amúgy gondolom a "Mi a vévcímed?" lesz. Ez olyan, mint régebben a "Mi a mobil számod?" (mikor nem volt még mobilod, és nem is akartál), vagy a "Mi az email címed" (mikor épp azt sem akart az ember). Magyarul, ha ezt felkapják, ugyan úgy nem ússza meg senki, mint a mobilt sem... Mennyit hallgattam régen másoktól, hogy "én nem leszek mobil droid", aztán mégis hamarabb lett nekik mint nekem (de utálom... csörög meg ilyenek... egyszer kibaszom az ablakon).

    Amúgy végül is az e-mail-re meg a többi ad-hoc kommunikációs megoldásra ráfért már, hogy leváltsák őket. Viszont ez nagytesóilag elég komoly potenciállal rendelkezik. Ugye, most vannak itt-ott levélfiókok (amikből törlődnek a levelek mikor letöltöd őket, ha úgy állítod be), fórumok (mindegyik más szerveren tárolja az üzeneteit). Ha ez bejön, akkor 10 év múlva talán egyik sem lesz, csak lesz néhány nagy mamut Wave-szolgálató (ha egyáltalán több lesz, és gyakorlatilag nem a Google-jét fogja a népesség 99%-a használni), aztán minden kommunikáció ott fog futni, legyen az e-mail jellegű, fórum jellegű, vagy azonnali üzenetküldés jellegű. Tehát akkor ezeknek a cégeknek változás követéssel meg viszonylag jól beazonosítható részvevő követéssel ott van az összes ilyen kommunikáció visszamenőleg sok-sok évre. Hmm...

Új hozzászólás Aktív témák