Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Khan13

    senior tag

    Beta előtti persze hogy gyorsabb, hiszen nincs benne minden funkció, minden alkalmazás, ami a betaban és a véglegesben.
    A Win7-et elkapkodni már nem nagyon tudják, mert a beta nagyon jól működik (tapasztalat).
    Nem tudom miért kell minden Windowshoz várni az SP1-et mint megváltót... a Vista SP1 előtt is nagyon jól működött (szintén tapasztalat). Az, hogy a drivereket sz@rul írták meg, az nem a Vista hibája! Másrészt meg ebből a SP1 = megváltó dologból az lesz, hogy az SP-k lesznek elkapkodva, és a MS ráépíti a marketingjét... ezt remélem nem akarjátok. A Win7nél nem lesz driver probléma, mivel Vista kompatibilis.

    Szerintem nem baj hogy kihagynak egy felesleges beta2-t, majd ott lesz az RC amit lehet még tesztelni.

  • Khan13

    senior tag

    válasz .mf #16 üzenetére

    Szeretem az ilyen okos hozzászólásokat... Milyen hülyeséget erőltettek a Vistában? A biztonságot? Szörnyű dolog tényleg... Ha meg nem adták volna ki a Vistát olyan állapotban ahogy kikerült, akkor meg azért hőbörögne a nép, hogy mennyi ideig csücsült rajta a nagy MS. Gondolom te is hallottál arról, hogy a félkész Vistát dobták kukába, és kezdték előről a Server 2003 kernelére alapozva. Ha csak az azutáni időt nézzük, akkor egész jó lett nem? Persze az embereket nem ez érdekli... csak a negatív kritikák, meg a sok zöldség. Amúgy meg már az XP helyett vagy a 98 helyett is lehetett volna Win7 nem?

Új hozzászólás Aktív témák