Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Meridian

    senior tag

    válasz bambano #82 üzenetére

    "lapozz vissza, ott van az én példám: a webes felületű linksys utód switcheknél semmire nem mész a cli ios ismereteddel és fordítva."

    Ahová ezt írtad, azt elfelejtetem megválaszolni, mindkettőt tanítja a CISCO a netakadémián. A linksys-nél csak a webes felületet, mert asszem nem nagyon van neki parancsoros elérhetősége, de a nagyobb eszközöknél is be van mutatva a webes felület, viszont itt hangsúlyozva van az, hogy ezen a felületen a lehetőségek korlátozottak, ha teljes kihasználáshoz parancssoros mód kell, és azt részletezik is. A webes felület csak be van mutatva, mint "feature"... ;) sőt az is mutatva van, hogy parancsorból változtatva mi az, ami a webes felületen is megjelenik abból.

  • Neck

    veterán

    válasz bambano #82 üzenetére

    Kiváló példa az autóvezetős. Sőt, legyen taxis!
    A probléma az, hogy (a mi egyetemünket tekintve példának), hogy aki az oktatásból kikerül:

    - Csak lovaskocsit, Ford T-modellt, és balkormányos londoni taxit tanult meg vezetni
    - Nem tudja, mi az az indexelés
    - Csak 3 sebességi fokozatot ismer
    - Nem tudja, mi az a pénz, és hogy hogyan kell visszaadni
    - Csak egy nyelven beszél, a saját anyanyelvén

    Sajnos, amikor beállítják a Liszt Ferenc nemzetközi repülőtérre taxizni egy új Audi A4-es taxival, akkor meg néz, mint hal a szatyorban.

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák