Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz bambano #3 üzenetére

    Ugyan kérlek, itt nem erről van szó. Amikor azt látom, hogy a tananyag 2006-ban frissült utoljára, és ezzel relatíve frissnek számít, valamint a számítógépes hálózatok jegyzet még mindig tartalmazza az IBM Token ring rendszert, akkor sírni tudnék... az ilyenek miatt nincs releváns IT oktatás Magyarországon, nem pedig azért, mert egy company-specific rendszer oktatása hiányzik... Bár, a company-specific rendszereket tekintve, ha már kredit rendszer van, nem értem, miért probléma, ha a diák válogatja össze a tananyagot az egyetem helyett,az alapján, hogy mik a tervei...

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

  • Neck

    veterán

    válasz bambano #82 üzenetére

    Kiváló példa az autóvezetős. Sőt, legyen taxis!
    A probléma az, hogy (a mi egyetemünket tekintve példának), hogy aki az oktatásból kikerül:

    - Csak lovaskocsit, Ford T-modellt, és balkormányos londoni taxit tanult meg vezetni
    - Nem tudja, mi az az indexelés
    - Csak 3 sebességi fokozatot ismer
    - Nem tudja, mi az a pénz, és hogy hogyan kell visszaadni
    - Csak egy nyelven beszél, a saját anyanyelvén

    Sajnos, amikor beállítják a Liszt Ferenc nemzetközi repülőtérre taxizni egy új Audi A4-es taxival, akkor meg néz, mint hal a szatyorban.

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák