Új hozzászólás Aktív témák

  • UdVi86

    aktív tag

    Vannak benne hasznos dolgok, de akad felesleges is. Én hasznosnak találom a sötétedő üveget (nem kell roló), a konyhában a főzőlapot + elég lenne egy kisebb méretű kijelző (pl. recept olvasásra, hírek megnézésére főzés közben) a konyhapultba. A tükörbe épített kijelző annyira jó, hogy fogmosás vagy fésülködés közben átnézed a napi teendőidet. A hűtőre a kijelző teljesen hülyeség. Az autó megint csak hasznos dolog és még a buszmegállós útvonal szinkronizáció is, de akár jegyvásárlásra is lehetne használni. Megveszed a jegyet, kapsz egy visszaigazolást, amit rászinkronizálsz a telódra és mutatod a sofőrnek. Illetve a nagy érintőkijelzős munkaasztal is hasznos. Az átlátszó telefont én sem értem miért jó. Meg azt, hogy a ruhákat miért nézegeti egy kijelzőn, vegye fel és látja hogy áll. A könyvolvasó is teljesen reális, ma is vannak már, persze nem ilyen vékony kivitelben.

    És véleményem szerint a legtöbb dolgot már ma meg lehetne valósítani, egyetlen nagy probléma van ezekben a koncepciókban, az akkumulátor. És erre sajnos a közeljövőben nem is lesz megoldás szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák