Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • herrLeon

    tag

    válasz tmscsaba #847 üzenetére

    Szia. Van igazság alapja amit irsz. Annyit tennek hozzá egy csucsmodell alpból kellene jó minöséget produkáljon. Nem utolagos studió munkával. Látószögre irottakra azt mondanám van eosra is halszem nekem és azzal is sokkal jobb képeket lehet késziteni mint a goproval. Mindent egybevéve gopro bereklámozott csucs géphez képest is csak egy kis drága xar. Ennek ellenére ma is megpróbálom de most viz alatt. Mert sajnos eost nem vihetem le. Ha goproról előre tufom mit produkál inkább eosra vettem volna vizálló házat.

    DELL Inspiron 17 Windows 7

  • herrLeon

    tag

    válasz tmscsaba #847 üzenetére

    Nos. Csináltam pár képet és videót. Körülményekröl annyit: kristálytiszta viz. Napsütés mondjuk annyit kb 50 fok napon, 10 perc alatt leégett a vizben a hátam. Tehát ennél ideálisabb körülmény nem igen létezik. Mit is produkált a gopro. Ami a leginkább utálatos benne a kamerától 20 centire eluszó halakat a videón nagyon messzinek mutatja. Fotókon ugyanugy. Minösége elégséges lenne ha egy olcsó kinai nevenincs kamera lenne de lehet annak jobb lenne a minösége. Töredékét nem adja vissza annak az élménynek ami a viz alatt ér. Cápa uszik el tölem 1 méterre, videón legalább 5 méternek tünik. A szemmel látható szinvilágot meg sem közeliti a felvétel. Ezekután még mindig azt kell mondanom: beharangozáshoz képest nagyon nagyon nem produkál közel sem annyit. Ha hazaérek akiket érdekel tehetek fel errdeti konvertálatlan fotókat videókat erröl a khaki goproról. Még igazán kamerának sem nevezném.

    DELL Inspiron 17 Windows 7

Új hozzászólás Aktív témák