Új hozzászólás Aktív témák

  • ghiottone

    nagyúr

    válasz sqpp #690 üzenetére

    Hívás minőséggel ami nálam az utóbbi 9 évben mindig verte a mezőnyt azok a Motorolák voltak. A Pixeleket ilyen szempontból max. átlagosnak éreztem. A mostani OP 7T is jó ilyen szempontból, pedig tartottam tőle. Stock / stock közeli droid vonalon nekem a Moto/Pixel/OnePlus ami bevált.

    - Motot már jó szívvel nem igazán tudom ajánlani, mert a szoftverfrissítések terén gyengék lettek és ha hiba van azt vagy nem javítják (Z2 Force wifi android 9-el) vagy csak lassan (Z4 wifi -3 hónap). A Motorola Edge/Edge+ jó lenne, ha nem lenne ez a hülye lekerekített panelja és a sok esetben hibás, zöldűlő amoledje.

    - Pixel - majd elválik mi lesz az 5-ös szériában, de sd865ös proci a pletykák szerint már nem valószínű.

    - OP - jó a 8 Pro, de a kijelzőnél ott is vannak gondok + a cég is furán kezeli néha a felhasználók adatait - volt már pár biztonsági hibájuk.

    Amúgy ha most kellene telót vennem én nem költenék 150 felett. Vagy újonnan Pixel 4a vagy OP Nord, esetleg egy Moto G 5G Plus. Használtan meg lehet a német ebayen keresgélnék Pixel 4XL-t.

    bbendre: ezt nem kedveltem még a Pixeleimnél, hogy a 4GB ram szűkösségét tényleg megérzi az ember.

    Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

Új hozzászólás Aktív témák