Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    azért figyelembe kéne venni, hogy ez a topic a nexus 7-ről szól és azok irnak ide akik szimpatizalnak vele.
    tök mindegy lehet-e hasonlítani ipad 3-hoz, vagy sem.
    akinek ez szimpatikus (nem csak az ára miatt) annak.tetszik, és persze örömmel veszi az összehasonlító teszteket/videokat amik alapján a felhasználói élmény nem csekélyebb mint ipad esetében.
    Nekem is szimpatikus, nem bírok várni őszig, így jövő héten érkezik angliából egy 16gigás.
    Mivel érdekel hosszabb távon össze fogom én is vetni magamnak egy ipad 2-vel, és legalább egy hétig meg lesz nálam egy ipad3 is.
    addig amig nincs személyes tapasztalat kinek melyik jön be jobban, addig tiszta fölösleg bármit jobbnak tartani a másiknál (mindkét tipus kedvelöinek oldaláról) igy szerintem jobb ha nem egymást próbáljuk meggyőzni...valakinek egyik jön be, valakinek másik, és ezek vannak olyan szinten, hogy ne legyen igazán különbség a tapasztalható működéssel kapcsolatban, hanem az egyéni preferenciák miatt érdemes választani.
    Ha valakinek mindkettő van huzamosabb ideig, az is csak a saját szubjektív értékrendje szerint fog tudni dönteni, mivel nincs (és sosem lesz, mert akkor a gyártók abba kellene hogy hagyják az újabb készülékek kihozatalát ami nekik nem jó üzlet) tökéletes készülék.

Új hozzászólás Aktív témák