Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hakydakillah

    senior tag

    válasz adammkaa #4787 üzenetére

    Mindjárt kapod a válaszokat, hogy ez a téma már vagy ötvenszer ki lett vesézve, bár tényleg ki is volt :-) Szerintem mindenkinek magának kell tudnia. N5 fórumon Nexust fognak ajánlani, G2 fórumon meg fordítva. A pontok, amiket meg írtál – szoftveres gondok voltak, amit updatel javítottak. Így most már bitang jó képeket lő, sok esetben G2-t veri - főleg esti képeknél. A kihangosítást nem tudom, nem szokok így telefonálni. Üzemidő is felhasználótól függ. G2-t is ki lehet ütni 1nap alatt, csakúgy mint az N5 is kibír 2napot :-) Az én esetemben a töltés 2,5naponta történik. Gyorsaságot meg nézhetsz bármilyen benchmarkot, nincs értelme, google nem benchmarkra optimalizál, mint egyesek. Kézbe kell venni 1órára mindkettőt, és meglátod melyik lesz az igazi győztes. :-) Én egy hónapon át kutattam, gyűjtöttem az infókat a két készülékről, mert én se tudtam melyiket vegyem. Végül N5 mellett döntöttem, és eddig nem érzem egy picit se, hogy bánnom kéne. Főleg ha olyasmiket olvasok gyakran, hogy G2-ről N5re cseréltem a sok lag miatt. De nem akarok tipikus N5 fórumozó lenni, és rábeszélni, neked kell tudnod. Vannak a G2-nek is jópofa tulajdonságai – kijelző, akkumulátor, infra, knock knock stb.

  • lord.lakli

    őstag

    válasz adammkaa #4787 üzenetére

    Nem, nem lehet bele semelyik másik gyártónak sem a kijelzőjét bele tenni. :DDD

    (#4791) hakydakillah: nézz bele G2 topikba. Már egy ideje gyilkolják egymást emberkék, hogy használható, vagy sem G2 kamerája. Annyi pénzért mit lehet elvárni, stb. Kész kabaré.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák