Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Dave™ #33 üzenetére

    Amikor az ms harcol(t) a nemtudom ki ellen, az nekem személyesen fájt, sőt, még mostanában is sokszor fáj, de nagyon. Amikor a gugli kicseszett az ms telefon tulajokkal, az nekem nem fáj egyáltalán, viszont a májamnak meg az igazságérzetemnek jólesik, hogy végre valaki megugráltatja kicsit az ms-t is.

    Például semmi mással nem tudnak úgy istenigazából felbosszantani, mintha átlag nem képzett ms felhasználó küld egy dokumentumot és azt ki kellene nyomtatnom. Legutóbb az abevjava küldte fel az égbe a vércukromat, mert olyan változtatást csináltak benne, ami windowson megy, máson nem, így a kinyomtatott bevallásom minden a4-es oldal bal felső sarkában gyufásdoboz méretben terpeszkedett.

    Harmadrészt meg a guglit még mindig ki tudod kerülni. Az ms monopolista disznóságait meg nem.

    Szerk: még annyit: sok topicban elmondtam már, de attól, hogy egy adott topicban egy adott cég van terítéken, és azt emlegetem, még nem bocsátottam meg a többinek illetve a többi nem lett jó cég. itt most az ms van terítéken, attól, hogy egy bizonyos kérdésben a googlenak igaza van szerintem, attól a gugli még egy mocsok adathörcsög cég marad. De most nem az adathörcsögség a téma.

    [ Szerkesztve ]

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • dabadab

    titán

    válasz Dave™ #33 üzenetére

    "miért is ennyire fontos neki, hogy mindenki Chrome-ot használjon"

    A Chrome leginkabb azert fontos a Google-nek, hogy nehogy megint eloalljon az a helyzet, mint IE6-tal, hogy a vilag olyan bongeszot hasznal, amin nem (vagy nem jol) mennek a webes szolgatatasaik. Onnan kezdve, hogy ott a Chrome, a tobbieknek mar fel kell venniuk a kesztyut.

    DRM is theft

  • floatr

    veterán

    válasz Dave™ #33 üzenetére

    Szal akkor te a két oldal között érzelmi alapon döntesz. Én fejlesztői/szolgáltatói oldalról simán elfogadhatónak tartom a dolgot, mint ahogy azt is, hogy az operát sem támogatják olyan szinten, ahogy a piacképesebb böngészőket. Azt is értettem, amikor a binugz támogatásával kapcsolatban voltak problémák több oldalról is. Ennek a rinyálásnak annyi volt az értelme, hogy a ms többek közt elérte némi média támogatással, hogy foglalkozzanak vele.

    A chrome esetében még mindig nem látom, hogy mi a problémád azon kívül, hogy opera júzer vagy. Reklámozzák, ahogy a ms is teszi néha az ie-vel, meg ahogy az opera nem. Az EULA meg megint olyan, hogy rajtad áll mit hiszel. Egy ekkora gépezetben ennél cifrább hibák is előfordulhatnak, mint egy kopipésztes szöveg. Az meg hogy adatokkal dolgoznak... pf, már százszor kitárgyaltuk. Szal valami érv kéne, hogy miért kéne őket annyira gonosznak látni.

Új hozzászólás Aktív témák