Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bb0t

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz AttilaN #202 üzenetére

    Szia!

    Jónak kell lennie. Ilyen tokkal még nem próbáltam, de a sima GoPro keret tökéletesen passzol! :K

    A béta 1.5 firmware első benyomásai:

    Végigpróbáltuk az összes felbontáson a bétát.
    A legnagyobb előnye, hogy a 4K felbontásban tényleg nincsenek már azok a kicsi akadások.
    A 4K 4:3 képarány is belekerült, nagyon tiszta a képe.
    Az új szín beállítás is nagyon érdekes lett, kicsit mélyít a színeken, nekem olyan benyomást kelt mint ha polárszűrő lenne fent. Szerintem csak ilyen szép napos időben használható jól, de kíváncsi vagyok milyen lesz borult időben.
    Mostmár egyedül 720p 120 fps esetén darabosabb a felvétel, de ez nem véletlen. Ezt a felbontást csak utólagos lassításra szabad használni, a slow motion ezen a felbontáson fantasztikus, egyenletes szép lassítás. Egyébként meg ott a 30, 60fps.
    A pause ikont néztem, az is hasznos.
    A többi dolgot már a gép előtt kell kipróbálni.

    [ Szerkesztve ]

    Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

  • bb0t

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz AttilaN #205 üzenetére

    :R Felbontás ügyileg ez a max amit ki tudtak belőle hozni, mind a szenzort mind a chipsetet tekintve. A natív 4K felbontás még nem kiforrott mert pl. a GoPro hiába lépte meg a Hero4-nél, melegszik a kamera, és nem javasolják ennek a felbontásnak a használatát. Másik probléma, hogy a szükséges chipset megdobná az árát. Emellett nincs még sok 4K eszköz amin le lehetne játszani de mire kijön esetleg Git3 nem tudjuk, hogy mi lesz. Valószínűleg év vége felé jön ki az új modell, a Git2-ből kiindulva, bár az látszik, hogy most még nagyon a Git2-re koncentrálnak. Szoftver és lencse ügyileg. Mert ugye nemrég jött ki a két új lencse.

    drowns: Valószínűleg már 1.3-mal kapod majd ebben az esetben csak annyi a dolgod, hogy letöltöd az 1.4-et vagy az 1.5 bétát, rámásolod egy üres microSD-re majd megnyomod a bekapcsoló gombot. Ha korábbi akkor majd szólj. :DD

    [ Szerkesztve ]

    Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

  • bb0t

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz AttilaN #209 üzenetére

    A fórumokat járva nem igazán hallottam még hibás darabokról, de az 1 év garancia szerintem jó. Mondjuk ha Kínából vetted Banggood vagy hasonló oldalakról akkor valszeg reménytelen érvényesíteni a garanciát. :F

    Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

  • bb0t

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz AttilaN #211 üzenetére

    Hát igen, a magyar állam inkább a kínai gazdaságot támogatja semmint a magyar vállalkozásokat. :N

    Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

Új hozzászólás Aktív témák