Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz ÁdiBá #123 üzenetére

    De milyen léggel, milyen fordulat mellett.

    Intel csúcs 4magosai mellett ami Intel féle ~90-95W jelent 800-1000et kell pörögni a 140mmes ventiknek a jelenlegi csúcs léghűtéseken. Ha megrántom procit ~150W közelébe akkor már 2500as fordulat kell ami már a baromi hangos kategória. Márpedig ezek a TR/HEDT procik tuning nélkül benyalnak 150-200Wot. Persze ki kéne próbálni de nekem erős a gyanum, hogy ezekre muszáj a víz mert különben csúnyán beüt a throtling. Abból is a 240esek de ha csöndes gépet akar az ember ne adj isten tuninigolni 360-420asok.
    Erős a gyanum, hogy ricsi99nek igaza van.... szerk: Ja látom te is azt írod, hogy kell a víz.

    Kicsit elgondolkodtam egy cserén, bár játékok alatt még mindig nincs brillirozás, máshol meg mindegy, hogy 30 vagy 50perc alatt végez a gép, csakhát proci is drága, lap se olcsó, ramom is még DDR3 tehát cserélni kéne és több mint valószínű víz is kéne és akkor megmár ház is.

    Majd WSeket is meg kell nézni, hogy oldják meg a problémát. Mert amikor HEDT CPU benyal 200Wot akkor azt a hőt ki is kell hozni a házból.

    @Duracell: Olyanon filoztam, hogy ház tetején félig/teljesen kint a házból a 360/420as radi VRM meg kap egy 300at forgó 140est. CPU hő evvel házon kivülre kerül, VRM hűtve. De ahogy árakat ézem jegelve lesza téma. :DDD :(

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák