Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eastman

    őstag

    válasz cicifix #2698 üzenetére

    Szia!

    Először is kitartást és jobbulást kívánok! A gyakorlatokat amiket kérdeztél, nem neked kell kitalálnod, nem is mi, vagy az internet ad választ erre.
    A gyakorlatsort az aktuális állapotod, leleteid alapján állítja össze a gyógytornász. Időben és fokozatosan. Amit tehetsz, hogy személyesen minden részletet megkérdezel az orvosodtól, terapeutáktól, hiszen mindenkor jogod van a teljeskörű tájékoztatáshoz. Illetve a fórumok abban segíthetnek, hogy a számodra - pénzben, időben, földrajzilag - elérhető legjobb szakembereket megtaláld. (Én most itt a csalódásaimról nem szeretnék írni.)

    Készülj minimum egy év szorgalmas és következetes rehabilitációra. Az izmokat - segítséggel - vissza kell építened a lábadra. Neked! Személyes szakértői útmutatások alapján, de leginkább önállóan.

    A rehabon mindent kérdezz meg udvariasan, de bátran. Ha esetleg úgy éreznéd, hogy türelmetlenek veled, akkor is.

    Kitartást, jó egészséget!

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

  • G@ß!

    őstag

    válasz cicifix #2698 üzenetére

    Szia!
    Sajnálom, hogy neked is ilyen kínokat kell/kellett átélned.
    Nekem hasonló volt a történetem.
    Mondjuk nekem szinte semmi előjel után nem tudtam lábra állni.
    5 napnyi infúzió semmit se ért. Engem rögtön megműtöttek. Lehet emiatt jártam "jól"? :F
    Előttem szóló kolléga nagyobb tapasztalattal rendelkezik, én a helyedben megfogadnám a tanácsait.
    Nem tornáztatják a lábadat?
    De amiről nem volt még szó: a pozitív gondolkodás, pozitív hozzáállás. Bízz abban, hogy meg fogsz gyógyulni.
    Nekem kicsivel több, mint egy éve műtöttek. Nem vagyok és nem is leszek már 100%-os. Ezzel együtt kell élni.
    Bízzunk a legjobbakban. Majd írj, hogy mi történik.
    Üdv.
    G

Új hozzászólás Aktív témák