Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klari164

    csendes tag

    válasz graver40 #2173 üzenetére

    Szia Évi! Ma már többet hagyott aludni, 3 óra 40-ig. De egy fokkal jobb. Szerintem is a sütés volt a hibás, illetve a görnyedés. De már kidolgoztam fejben arra is más megoldást. :K Egyébként érdekes, mert mialatt sütöttem, nem fájt különösebben az előre hajlástól, csak este és éjszaka. Na mindegy átszervezem ezt is, de nem áll meg az élet. Sajnos ilyen áron jövünk rá, hogy mit bírunk és mit nem és, hogy, hogy tudjuk átrendezni a bevett szokásokat. Sajnálom, hogy ilyen gondokkal küzdesz, de a pánikbetegség nagyon rossz. Szó szerint pánikolsz, nem kellene orvoshoz fordulni segítségért? Nálam már elmúlt a félelem, hogy ha egyedül vagyok mi lesz? De tényleg nagyon-nagyon rossz. Szakember segítsége kellene Évi. Ha sokáig így megy, teljesen ki fogsz készülni. Kérj segítséget!!!! Nem játék. De tervezek gyógyfürdőt itthon is,na meg tavasszal Zsóryba akarunk menni a férjemmel, egy kezelésre. Télen nem mehetünk, mert van egy kutyusunk, meg egy cicánk, és azokra télen nagyon szoktam figyelni. Meleg étel, víz, stb. A gyerekek meg csak rohannak, nincs idő semmire, nyilván a munka, meg a háztartás minden idejüket kitölti. Ezért télen itthon járok kezelésre, van minden, és tavaszon megyünk. Neked van ilyen terved? Legyen szép és fájdalom mentes napod!

Új hozzászólás Aktív témák