Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klari164

    csendes tag

    válasz Stieve #1906 üzenetére

    Szia Stieve! Végre az utolsó "akadályon" is túl vagy. De most már ne nagyon menjél meleg vízbe, nehogy bedurranjon a derekad. Mikor befekszel vesznek vért és az kimutatja a gyulladást. Tehát egy fontos dolgod van, vigyázzál meg ne fázz, mert akkor tolódik a műtéted. Most jönnek majd az esős, nyirkos idők, könnyű megfázni.Nem lesz semmi gond, a műtét után az őrzőbe visznek, mint már írtam és reggelig ott leszel.Csak kérned kell fájdalomcsillapítót és mindent megtesznek, hogy könnyebb legyen. Mindennel kiszolgálnak, adnak kacsát, vizet, este vacsorát, amin nagyon meglepődtem.Azt is leírtam, hogy csomagot kell összepakolnod: póló vagy pizsama, szappan, törölköző, na és tedd be a telefont is, mert ha jobban vagy feltudod hívni a családodat. Ezt a csomagot az ágyadon kell hagyni és a nővér viszi, csak szólni kell neki.Nem kell a hátadon feküdni, nyugodtan oldalra fordulhatsz. Van olyan kórház, ahol csak háton fekhetsz.. Bízz az orvosokban, válogatott csapat, mind külföldre jár tanulmányi útra és próbálnak felkészültebben gyógyítani . Van ingyen WIFI, így ha már jobban vagy, írhatsz nekünk, hogy mi van veled. :C

Új hozzászólás Aktív témák