Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klari164

    csendes tag

    válasz enerdzsájzer #1878 üzenetére

    Úgy látom, itt mindenkit megtáncoltatott a sors. Nem értem miért nem vették ki a törött csavart és, hogy törhetett el? A Rád váró műtétet, azért mérlegelni kellene, bár nekem nagy a szám, én is be lennék rezelve. Hihetetlen, hogy már ahhoz is protekció kell, hogy egy beteg embert megműtsenek. Még nem találtam erre a fórumra, nem gondoltam volna, hogy ennyien vagyunk hasonló "hanyag" helyzetben. Eltudom képzelni, hogy örülsz a sikeres gomba termesztésnek,hiszen a Te két kezed munkája. Ilyenkor nem érzi haszontalannak magát az ember. Nekem is a család a támaszom, főleg a férjem. A lányok már nincsenek itthon és nem is akarom Őket rángatni, dolgoznak és Nekik is ott a háztartás. Borzasztó volt az első 3 hét. Nem tudtam szinte semmit megcsinálni, a vasaláson kívül és kiszolgáltatottnak éreztem magamat. Szegény férjemre hárult a háztartás. Egy előnyöm volt belőle. Elismerte, hogy nehéz a házimunka, ha mindent rendbe akar tartani. :C Most már fokozatosan veszem át Tőle amit csak tudok, a porszívózáson kívül. Sikernek élem meg, de nagyon meg kell gondolni, minden mozdulatot. Az előző 3 gerincsérv műtét után, gyorsan talpra álltam, ezért dolgoztam fel nehezebben a mostani helyzetemet. De az biztos, hogy nem vigyáztam magamra, így valahol én is hibás vagyok abban, hogy így jártam.Kívánom, hogy legyen szép és fájdalom mentes napod. :K

Új hozzászólás Aktív témák