Új hozzászólás Aktív témák

  • D®. GeNy@

    aktív tag

    Mikor megláttam, h. megérkezett kis hazánkba a 6000-res széria, szinte gondolkozás nélkül belevágtam és megvettem. Ugye otthon a máig szépen teljesítő 3600 után gondoltam óriási lesz az előrelépés egy X-Fi Xtremegamerrel megspékelve. Mikor megjött, a szokásos " öröm bódottá..." és 1-2 hét után kezdtem el a tesztelgetést, mire bejárattam a cuccot. Ami elsőre feltünt, az a mély lágysága, erőssége és tiszta puffogás, morajlás nélküli hangja. Nagyon megörültem ennek, mivel a 3600ból a mélyet hiányoltam egyedül egy 18nm-es szobában. Na igen, de itt kezdődtek számomra! a problémák: Rohadt jó mély, de vhogy a többi hangszín olyan "szürke" élettelen. Gondoltam, nem gond, leveszem a mélyet és akkor szuper lesz. Hát persze, az ötlet szép volt, de a valóság...hááááát....nem nyűgözött le. Tesóm még le is jött Debibe, kíváncsi volt, milyen az új jövevény. Ugye ő örökölte otthonra a 3600-at. Mikor először meghallgatta, a mély tetszett neki, de annyit mondott, vmi hiányzik ebből a hangzásból... :F A magas éles, ciripelő, de a közép vhogy eltörpül, elnyomja a hangképet a mély.
    Viszont még mindig Geniust vennék, ha lenne végre vmi jól összepakolt kis cucc, mint a konkurencia műanyag förmedvényeit! :K

    [ Szerkesztve ]

    Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

Új hozzászólás Aktív témák