Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz edward2 #117 üzenetére

    Érdekes meglátás, van benne valami...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • BiP

    nagyúr

    válasz edward2 #117 üzenetére

    Ja, értem. Bár azon túl, hogy jól megdrágult, nem látok más hasonlóságot. Én inkább a mobilpiac drágulásával hoznék párhuzamot. Ott is évente emelkedtek a csúcshardverek árai, és ott tartunk, hogy ma >1000dolcsi egy csúcsteló.

    A kártyák hátterében más lehet szerintem. Anno a 80-as 90-es években volt ez nagy divat, és szerintem az akkori gyerekek felnőttek, most már meg is tudják fizetni, és szépen felkúsztak az árak. (feltételezem, hogy főleg az akkori eredeti kártyák. Korukból adódóan is, meg a nosztalgiafaktor)
    Nem lehet, hogy most felnőtt fejjel te is ezeket a gyűjtői példányokra látsz rá jobban, és azok persze, hogy drágák?
    Szerintem a most kiadott, friss szettek talán nem annyira túlárazottak, zsebpénzből is megvehetőek. (nem tudom, tippelek) A gyűjtői piac meg nem gyerekeknek, nem az ő pénztárcájuknak való.

    Én a StarWars könyvekkel vagyok így. Kis tini koromban rengeteget olvastam őket, és ma felnőtt fejjel gondoltam, hogy újra beszerzem őket, de aranyáron mennek az akkori könyvek. De az újak meg sima könyváron (túl azon, hogy ma már minden könyv drága), nem kiugró.

Új hozzászólás Aktív témák