Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koby11h

    aktív tag

    válasz hcl #7358 üzenetére

    Van egy gyepszellőztető/talajlazító gépem. Idehozták 8 éve, hogy rendbe kéne rakni. Vettem hozzá 5000-ért tűket (vagy 20+ darab van benne), mert valami barom az első pár használatnál tövig törte őket és elégette a fele távtartót. Szinte új volt, ott volt a számla a dobozban, 4 hónapos cucc - 30000 HUF. Mellette gar.jegy, és egy 1 hónappal azelőtti bevizsgálás gar.szervizből, hogy az nem garanciális hiba ha szétbassza.
    Megcsináltam, ki is próbáltam 100m2-en, pöpec, minden ok. Szóltam a pasinak, hogy jöhet a cuccért, 5+3 lesz az 1 óra munka. Azóta sem jött, 1 év után elkezdtem használni, na bumm max. felújítom még egyszer. Azóta eltörtem 4 tűt és már kicsit viseltes, de minden tök jó, évi kétszer 300m2.
    Meg nem vettem volna (gereblye) de így és ennyiért sokkal kényelmesebb!

    "C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

  • qnadam

    veterán

    válasz hcl #7358 üzenetére

    ellenoldal: az egyik igen nagy vizuáltechnikai cég többszöri kérésre se volt hajlandó kiállítani egy számlát, ami alapján kifizethetnék nekik egy bérlést. de komolyan, nagyjából eljátszották azt, amit a nem fizető ügyfelek szoktak: cucc visszavitelekor a raktárban: kifizethetném? neeem, majd a számla alapján utalva. oké. várok egy hetet majd email, hogy számla? ó igen hogyne, nemsokára! eltelik másfél hónap, email megy, számla? semmi válasz. felhívom az embert, hellófigyeljmár, én úúúgy kifizetném ezt. jaa bocs, a pénzügyes csajok szabadságon voltak, meg izé meg különbenis, de egy hét, és küldik!
    lehet nemsokára megpróbálkozok megint :D

    istálló? gazemberség? hupákolás?

Új hozzászólás Aktív témák