Új hozzászólás Aktív témák

  • Hintalow

    senior tag

    válasz KROK640 #5302 üzenetére

    Úgy, hogy a te világodon kívül is van élet :)
    Ahogy fentebb írtam, amilyen esetekkel szembetalálkoztunk a home office-ra terelés során, azok tök normál, felsőfokú végzettséggel rendelkező, statisztikai átlagkereset min. 2x-esét hazahordó emberek, volt közöttük velem egykorú (36) de 50 éves is.
    A játékokról azt sem tudják, hogy eszik e vagy isszák :N (ha nem a fiammal tolnám, én sem játszanék már számítógépen)
    Filmet nézni? Bemegy egy media marktba, lekap egy 2-300 ezres tévét a polcról, és nézi a tv csatornát, vagy netflixet, mellette eljár moziba.
    Otthoni munkavégzésük eddig nem volt, azért nem rohan a bank mindenkinek otthonihozzáférést adni a számlavezető/értékpapír kezelő rendszerekhez ha nem muszáj...
    Amit meg csinálnak, arra ott az okostelefon/ipad (mind kettőt a cég biztosítja, ergó, ez mindenkinek van)
    Én is összeraktam az adatlapomon lévő gépet, 1-2 éve, és ez fog menni addig, amíg ki nem döglik alólam, semmi többre nincs igényem, de nem is kapcsolom be minden nap. (most a karanténban jól jön, mert amúgy szerepjátszom, és áttértünk az online alkalmakra)
    TV-m nekemi is van előfizetés nélkül, arra tolok ki filmet, kb ennyire használom.

    [ Szerkesztve ]

    Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

Új hozzászólás Aktív témák